JD Hydro

Wytaczarka

Wytaczarka przenośna:

Nowe technologie

Firma JD HYDRO wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wprowadza nowe rozwiązania w zakresie obróbki otworów współosiowych. Specjalnie zaprojektowana do tych prac WYTACZARKA PRZENOŚNA BB4500 firmy CLIMAX, to niekwestionowany lider w tej klasie obrabiarek. Jak sama nazwa wskazuje wytaczarka przenośna - to maszyna mobilna, a małe rozmiary pozwalają na obróbkę otworów niemal wszędzie: na placu budowy, na wysokości ( na suwnicy, dźwigu itp.), pod ziemią np. w kopalni, i w każdym miejscu gdzie jest dostępne zasilanie 220V.

Nowe możliwości

Teraz obróbka otworów w różnego rodzaju konstrukcjach stalowych, a w szczególności o dużych gabarytach, gdzie obróbka otworów na obrabiarkach stacjonarnych jest bardzo utrudniona albo niemożliwa, nie stanowi problemu. Wytaczarka BB4500 jest w stanie roztaczać otwory o średnicach od Ø50 mm do ponad Ø400 mm, z zachowaniem tolerancji wg ustaleń z kontrahentem. W przypadku otworów daleko od siebie oddalonych, jest również możliwość obróbki z zachowaniem ich osiowości. Zastosowanie AUTOAMTYCZNEJ NAPAWARKI ABW1000, jeszcze bardziej zwiększa możliwości tej obrabiarki. Zakres średnic jakie można napawać to otwory o średnicach od Ø22 do ponad Ø300 mm.

Nowoczesny serwis

Innowacyjna metoda obróbki skrawaniem przy użyciu obrabiarki przenośnej wprowadza nową jakość serwisu i naprawy sprzętu ciężkiego, maszyn budowlanych, górniczych, taboru kolejowego, naczep samochodowych, dźwigników, żurawi itp. Korzystając z takiej usługi unikasz dodatkowych kosztów takich jak:

 

  • demontaż i montaż wszystkich elementów i podzespołów maszyny
  • transport uszkodzonych podzespołów do specjalistycznego warsztatu obróbki skrawaniem
  • wydłużony czas naprawy

Korzyści jakie płyną z takiego rozwiązania to:

  • Naprawa u klienta, na placu budowy, w miejscu postoju maszyny
  • Skrócony do minimum czas naprawy
  • Maksymalnie ograniczony czas przestoju maszyny

Najwyższa jakość

Firma JD HDYRO zapewnia wykonanie prac na jak najwyższym poziomie technicznym. Wszystkie nasze działania skierowane są dla osiągnięcia pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych kontrahentów. Zapraszamy do współpracy.